Accredito

Zapraszamy przedstawicieli mediów do założenia konta i otrzymywanie informacji prasowych dotyczących Klubu przez platformę Accredito.com pod adresem www.accredito.com/kkk-krosno.

System Accredito.com umożliwia przedstawicielom mediów subskrybowanie informacji oraz wnioskowanie o akredytacje na mecze różnych drużyn, operując tylko jednym kontem ogólnym. W celu zarejestrowania swojego konta dziennikarskiego w systemie, prosimy o wejście na stronę www.accredito.com/pl/ i wybranie opcji "Rejestracja" -> "Zarejestruj konto dziennikarza". Po wypełnieniu formularza Państwa konto zostanie utworzone, a na wskazany przy rejestracji adres e-mail wysłany zostanie link aktywacyjny.

Po zalogowaniu do systemu sugerujemy przypisanie swojej redakcji do konta dziennikarza. Można to uczynić, wybierając opcje "Redakcje". Jeśli redakcji nie ma na liście, konieczne będzie jej zarejestrowanie. Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem www.accredito.com/faq/editor

Jeśli chcą Państwo otrzymywać informacje prasowe dotyczące Klubu Miasto Szkła Krosno oraz informacje o procesach akredytacyjnych, prosimy po zalogowaniu o wybranie opcji "Biura prasowe" i zaznaczenie "Subskrybuj" przy biurze Miasto Szkła Krosno.

Więcej informacji dotyczących korzystania z systemu znajdą Państwo pod adresem www.accredito.com/faq/reporter

Social Media

Facebook

Instagram

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni

Partnerzy medialni

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się