Do sztabu szkoleniowego Radosława Soji dołączy Przemysław Harwat. Przemek pochodzi z Gorlic i jest absolwentem PWSZ Krosno i AWF Wrocław.

Posiada wykształcenie wyższe w zakresie wychowania fizycznego i sportu o specjalności trener osobisty oraz trener przygotowania motorycznego. Jest byłym piłkarzem KS Karpaty Krosno, MKP Wołów oraz bramkarzem i byłym kapitanem pierwszego zespołu GKS Glinika Gorlice. Był trenerem personalnym w Wrocławskim Centrum Treningowym Spartan a od września 2020 roku zajmuje się przygotowaniem motorycznym w zespole Glinika Gorlice. W sezonie 2021/2022 będzie odpowiedzialny za przygotowanie motoryczne Szklanego Teamu w rozgrywkach Suzuki 1 Liga Mężczyzn..


Witamy w Krośnie !

Social Media

Facebook

Instagram

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni

Partnerzy medialni

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się