Jest nam niezmiernie miło, że od 8 sezonów tak dynamicznie rozwijającą się  polska firma wspiera nasz zespół w rozgrywkach Suzuki 1 Liga Mężczyzn.

Grupa kapitałowa Transition Technologies to lider IT, w której skład wchodzi 9 spółek. Firma dostarcza zaawansowane, autorskie rozwiązania takim branżom jak: przemysł, energetyka, gaz, medycyna, business intelligence,  automatyka. Zapewnia również kompleksowy outsourcing usług IT i produkcji oprogramowania dla wielu światowych korporacji. Od momentu współpracy z naszym klubem Transition Technologies stał się liderem aplikacji mobilnych dla drużyn sportowych. TT jest twórcą aplikacji mobilnej dla Energa Basket Ligi oraz koszykarskich klubów.

Obecnie biura naszego sponsora strategicznego mieszczą się w 22 lokalizacjach na 3 kontynentach. Więcej o naszym sponsorze dowiecie się na stronie www.tt.com.pl.

Dziękujemy za wsparcie w kolejnym sezonie!

Social Media

Facebook

Instagram

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni

Partnerzy medialni

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się